Eskişehir Teknik Temizleme 7/24 Hizmetinizdeyiz Eskişehir Teknik Temizleme İletişim Numarası Bir Eskişehir Teknik Temizleme İletişim Numarası İki
7/24 Hizmetinizdeyiz

ESKİŞEHİR SU KAÇAĞI TESPİTİ

Eskişehir su kaçak tespiti

Su Kaçağı Tespiti Eskişehir

Eskişehir su kaçak tespiti ve tamiri konusun da son sistem cihazlarla faliyet göstern firmamız Seçkin Tesisat, Eskişehirde makine ile kırmadan su kaçağı tespiti yapmaktadır. Kırmadan su kaçak tespiti ile masrafınızı azaltın.

Eskişehir Kırmadan Su Kaçak Tespiti, Makina İle Su Kaçağı Tespiti, Kamera İle Su Kaçağı Tespiti, Su kaçağı tespiti Eskişehir Konusunda Eskişehirin En İyi Tesisatcısı

Akustik dinleme cihazları ile su kaçağı bulma

 Temiz su dediğimiz, çeşmeden akan suların herhangi bir kaçağı söz konusu olduğunda akustik dinleme cihazları sayesinde adım adım dinleme yöntemi ile tüm tesisat borularının geçtiği alanlar tek tek dinlenerek su kaçağı bulunur.

Nem ölçme cihazları ile su kaçak tespiti

Nemin yoğun olduğu bölgeyi tam tespit için kullan dığımız bir alettir. Su kaçak tespitinde diğer cihazlara yardımcı bir alettir.

pissu borularını görüntüleme kameraası

 

Kameralı boru içi görüntüleme cihazları ile su kaçağı bulma

 Temiz suyun dışında, pis su tesisatı için kullanılan boru ve pimaşların kameralı cihazlarla görüntülenerek bulunmasını sağlayan profesyonel cihazlardır. Tuvalet, lavabo ve diğer gider hatları tek tek görüntülerek su kaçağının yeri noktasal olarak tespit edilir.

termal kamera

Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Sıcak su tesisatında bir kaçak biliniyorsa, termal cihazlar ile bu tür kaçaklar üzerindeki ısı göstergesi sayesinde kolaylıkla bulunmaktadır. Kırmadan su kaçağı tespiti Eskişehir.

Eskişehir'de su kaçağı tespiti ve tamiri yapan firmamız, Son sistem makina ve ekipmanlarla 7/24 hizmetizizdedir.

Eskişehir su tesisatçı numarası

Eskişehir Seçkin Tesisat   0537 460 65 81    0222 321 16 02
 

Görseller

Web Tasarım