Eskişehir Teknik Temizleme 7/24 Hizmetinizdeyiz Eskişehir Teknik Temizleme İletişim Numarası Bir Eskişehir Teknik Temizleme İletişim Numarası İki
7/24 Hizmetinizdeyiz

 

ESKİŞEHİR TERMAL KAMERA İLE SU KAÇAK TESPİTİ

    Eskişehir su kaçağı tespit konusunda günümüzün imkan veren en son teknolojilerini kullanmakta ve bu konumda sektörüne öncülük etmektedir. Seçkin Tesisat her zaman siz değerli müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda kendini geliştirmeye devam edecektir.

SU KAÇAK TESPİTİ:

geleneksel ve modern olmak üzere 2 türlü yapılabilmektedir. Geleneksel yöntemlerde su kaçağının bulunduğundan şüphe edilen ortam kırma sureti ile kaçağı tespiti yapılmaktadır. Dış mekanlarda ve toprak alanlarda bu yöntemin zararları bir nebze olsun karşılanabilmektedir. Ancak Ev, villa, işyeri gibi ortamlarda kırarak su kaçağı tespiti, hem zaman hem de maliyetler açısından müşterilere büyük yükler getirmektedir. Örneğin bir yer seramiği ölçüsünde bir kaçağı bulmak için banyonun zemini ve duvarları kırılmak zorunda kalınıyor. Bu da tamirat sonra banyo yenileme masraflarını da beraberinde getiriyor.

    Oysa modern yöntemlerle gerçekleştirilen kameralı su kaçağı tespiti
sistemlerinde yukarıda bahsedilen sorunların hiçbiri yaşanmamaktadır. Konusunda uzman personelimiz hassas elektronik cihazları ile kaçağın yerini tam tespit ederek müşterilerimizi büyük masraflardan kurtarmaktadır.

 

   Kombilerin su eksiltmesine son kamera ile kaçak yerinin tam tespiti Eskişehir Seçkin Tesisat'ın

   uzman ekibi ile yapılır.


   Termal kamera ile noktasal su kaçağı tespiti yapıyoruz. Küçük bir kaçak yüzünden tüm fayansları kırmaya son.


   Kaçağın tam yerini tespit edip noktasal kaçak tespiti yapıyoruz.

7/24 İRTİBAT TELEFONLARIMIZ

 

GSM: 0537 460 65 81 | TELEFON: 0222 321 16 02

Görseller

Web Tasarım